SOLAR SİSTEM ÜRÜNLERİ

Fronius
AESOLAR
Jinko

SOLAR SİSTEM ÜRÜNLERİ HAKKINDA

HAKKINDA

Güneş enerjisinin faydaları arasında söylenmesi gereken ilk şey bu enerji türünün hiçbir zaman bitmeyecek olmasıdır. Günümüzde kullanılan doğalgaz, petrol gibi enerji türleri ilerleyen zamanlarda tükenebilir. Fakat güneş enerjisinin tükenmesi gibi bir durum yoktur. Sınırsız enerji, ortak enerji kaynağı, temiz enerji, depolaması kolay ve oldukça maliyeti düşük bir sistem olduğundan günümüzde tercih edilen bir sistem olmuştur. Ayrıca atmosfere zehirli gazlar vermeyerek çevreci bir kurulum olmuştur. Enerji kaynaklarının önemi gün geçtikçe önem kazanmıştır. Bu önem daha çok artmaktadır. Geliştirilen teknolojiler güneş enerjisine bağlı yapılmaktadır.

Güneş enerji panelleri kış aylarında da ihtiyacınız olanı karşılamaktadır. Çünkü paneller sıcaklıklara göre verim vermez. Direk olarak güneş ışınlarını üzerine çekerek ısıyı elde eder. Güneş panellerinde mevcut olan vakumlu tüpler sayesinde güneş ışınlarını her açıdan ve doğrudan alabilir. Bu sayede de günün her saati güneş ışınlarını panellere dık bir şekilde verir.

Solar Sistemler Nasıl Kurulur ?

Hesaplamalar
Hesaplamalar

Uzman ekibimiz tarafından mülkünüzün incelenmesi, gerekli ölçümlerin alınması ve hesaplamaların yapılması. Bunu bize elektrik faturanızı göndererek de yapabiliriz. Elektrik faturanızı göndermek için Buraya tıklayınız.

Kurulum
Kurulum

Kurulumun yapıldığı yeri verimlilik açısından yapılan hesaplamalar sonucu profesyonel kurulum ekibimizin gerekli cihazların montajını yapması, kabloların çekilmesi ve panellerin yerine oturtulması.

Test Aşaması
Test Aşaması

Kurulum aşaması tamamlandıktan sonra cihazların ölçümlerinin yapılması, gerekli verimlilik aralıklarında olup olmadığının kontrolü ve kullanılacak elektriği sağlayıp sağlamadığının testi.